Tylko u nas najlepsze promocje i kody rabatowe! Sprawdź nas na smartfonie. Pobierz aplikację!

8 dni w Hiszpanii za 434 zł/os! W cenie loty z Wrocławia + hotel 3* (możliwe 425 zł/os)

Booking.com

Terminy: 22 – 29 listopada
Podane ceny to ceny za osobę przy 4 osobach podróżujących.

Loty:

Z Wrocławia do Walencji: LINK (47.56 AUD – 128.16 zł/os)
702887-oYLQY.jpgZ Walencji do Wrocławia: LINK (48.94 AUD – 131.87 zł/os)
702887-FP7DI.jpg
Loty można też zarezerwować bezpośrednio na stronie linii Wizz Air, natomiast cena jest wtedy wyższa. Posiadacze płatnego abonamentu Wizz Discount Club mogą zarezerwować pierwszy z lotów za 110 zł oraz drugi z lotów za 150 zł bezpośrednio na stronie linii lotniczej. Ze względu na fakt, że jest to płatna subskrypcja, łączna cena nie uwzględnia zniżki Wizz Discount Club.

Noclegi:

Proponuję noclegi w 3-gwiazdkowym hotelu APCOSTAS – Complejo Al Andalus ocenianym przez podróżnych na 7,8/10. Cena to 696 zł za cały pobyt (174 zł/os): LINK
702887-ykwz8.jpg
702887-dQMWv.jpg
Obiekt posiada basen do dyspozycji gości. Pokoje wyposażone są w prywatne kuchnie i łazienki.
Obiekt oferuje możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji.

Dodatkowe informacje:

Cena nie uwzględnia transferów. Do Alcossebre, czyli miejscowości, w której zlokalizowany jest hotel, można dojechać z Walencji transportem publicznym w 3,5h. Trasę można sprawdzić na Google Maps. Warto skorzystać z tej promocji, aby zminimalizować koszty dojazdu.
Alternatywnie można tanio wynająć samochód, co znacznie skróci czas dojazdu na miejsce (więcej informacji poniżej).

Istnieje możliwość wynajęcia samochodu za 218,53 zł za cały pobyt: LINK (kaucja zwrotna i jednocześnie kwota maksymalnego udziału własnego w razie kolizji: 1000 EUR)
702887-EWGCe.jpg
Do odbycia podróży wystarczy sam dowód osobisty – paszport nie jest wymagany.

Warto mieć świadomość, że w przypadku wyjątkowych sytuacji takich jak anulowanie lotu lub zmiana godzin lotów przez przewoźnika, proces uzyskania odszkodowania przy zakupie biletów u pośrednika może być utrudniony. Tanie linie lotnicze jak Wizz Air czy Ryanair już same w sobie bardzo niechętnie udzielają odszkodowań, natomiast pośrednicy często dodatkowo utrudniają i przeciągają ten proces. Z uwagi na dużą różnicę w cenach biletów oraz fakt, że zdecydowana większość lotów przebiega bezproblemowo, polecam świadomy zakup biletów przez pośrednika, natomiast jeśli różnica w cenie to tylko kilka procent, warto rozważyć zakup biletu bezpośrednio u linii lotniczych.

Uzyskanie powyższej ceny jest możliwe wyłącznie przy rezerwacji bez bagażu rejestrowanego, tzn. z samym bagażem podręcznym (np. plecak) o wymiarach nie większych niż 40 x 30 x 20 cm (Wizz Air). Dokupienie bagażu rejestrowanego lub dużego podręcznego jest możliwe po zakupie biletów bezpośrednio na stronie zarządzania rezerwacją po rezerwacji lotów przez pośrednika, natomiast należy się liczyć ze wzrostem ceny. Walizkę podręczną o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm wraz z pierwszeństwem wejścia na pokład można dokupić za łącznie 138 zł (w obie strony). Inną możliwością jest wykupienie bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg za 238 zł. Loty można też kupić bezpośrednio na stronie przewoźnika, natomiast cena lotów jest wyższa.

Przy wyborze niektórych metod płatności przy rezerwacji lotów przez niektórych pośredników mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty nieuwzględnione w cenie. Aby uniknąć strat na przewalutowaniach, warto skorzystać z karty wielowalutowej, na przykład Revolut.

Niestety nie pomagam już w wyszukiwaniu spersonalizowanych ofert podróżniczych ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań, natomiast zachęcam do dołączenia do grona obserwujących mój profil, aby być na bieżąco z kolejnymi okazjami podróżniczymi.

8 dni w Hiszpanii za 434 zł/os! W cenie loty z Wrocławia + hotel 3* (możliwe 425 zł/os)
8 dni w Hiszpanii za 434 zł/os! W cenie loty z Wrocławia + hotel 3* (możliwe 425 zł/os)
434,03zł

Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

Zostaw odpowiedź

Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0