Biurko z elektryczną regulacja z blatem, pamięcią, zabezpieczeniem przed dziećmi

Amazon
Ocena+38
Ocena+38

Biurka elektryczne ERGOMAKER z regulacją wysokości pozwalają bez wysiłku osiągnąć idealną równowagę między pozycją siedzącą a stojącą w ciągu całego dnia pracy. Przełączanie między siedzeniem i staniem w ciągu długiego dnia pracy, zapewnia kilka korzyści zdrowotnych dla organizmu, takich jak zwiększenie przepływu krwi i zwiększenie spalania kalorii, a nawet skutecznie zapobiega chorobom szyi i ramion.

Stanie przez cały dzień zapewnia również czujność umysłu i produktywność podczas pracy.

Kolor: czarna ramka + Wiśniowy pulpit
Materiał: Stal, stop aluminium, MFC
Rozmiar: 43,3″ dł. x 23,6″ szer. x 28,3″ – 48,0″ wys.
1
Szybka i płynna regulacja
Nasze wysokiej jakości biurko do pracy stojącej, ułatwia szybkie, płynne i wygodne przejście z pozycji siedzącej do stojącej w czasie krótszym niż 10 sekund.

1
Stabilna konstrukcja
Konstrukcja podwójnej belki poprzecznej o dużej wytrzymałości sprawia, że jest ona stabilna nawet wtedy, gdy wznosi się do najwyższego punktu.

1
Wielofunkcyjny kontroler
1 wygodny port ładowania USB Typ-A. 3 przyciski ustawień wstępnych, aby dostosować żądane wysokości i zapamiętać je. Naciśnij i przytrzymaj przyciski ↑↓ przez 5 sekund, aby włączyć/wyłączyć blokadę przed dziećmi.

1
Funkcja antykolizyjna

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Kuponos lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Tomek
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0
Enable Notifications    OK No thanks