Tylko u nas najlepsze promocje i kody rabatowe! Sprawdź nas na smartfonie. Pobierz aplikację!

Bosch Professional Akumulatorowy Młot Udarowo-Obrotowy GBH 18v-21

Amazon
498zł 818zł Przejdź do okazji

Oferta z francuskiego Amazona. Cena 104,5euro +8 euro wysyłka, łącznie ok 537 zł po kursie revoult. Na allegro najtaniej ponad 600 zł bez gwarancji, Amazon pl ponad 800zl.
Samo urządzenie, bez baterii i żadnych innych akcesoriów e z tego co czytam pasują wszystkie baterie boscha pracujące pod tym samym napięciem . Jak ktoś skorzysta z doładowania za 80 euro, to można cenę zbic o jeszcze 8 euro

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GBH 18 V-21 Professional jest synonimem mocnego wiercenia udarowego i wysokiej wydajności. Moc ta jest zapewniona dzięki wydajnemu systemowi udarowemu 2,0 J w połączeniu z wszechstronnością i elastycznością akumulatorowego młotowiertarki udarowej dzięki trzem różnym trybom wiercenia, wiercenia udarowego i dłutowania. Ważąc zaledwie 2,4 kg ten poręczny młot udarowo-obrotowy ma dobry stosunek wydajności do wagi i jest wystarczająco mocny do lekkiego dłutowania. Silnik bezszczotkowy zmniejsza zapotrzebowanie na konserwację i poprawia czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora, co prowadzi do zmniejszenia przestojów i dłuższej żywotności wiertarki udarowej Bosch. GBH 18 V-21 idealnie nadaje się do stosowania na betonie, kamieniu i murze i jest w pełni kompatybilny z odkurzaczem GDE 16 plus. GBH 18V-21 Professional jest ponadto dostarczany z lampką LED, sprzęgłem obrotowym, zmienną prędkością obrotową i blokadą Vario-Lock. System Professional 18 V łączy w sobie najwyższą wydajność z kompaktowymi wymiarami i minimalną wagą, aby ułatwić Twoje najtrudniejsze prace – z profesjonalnymi narzędziami, naszymi najsilniejszymi akumulatorami wszech czasów i najszybszymi rozwiązaniami do ładowania. Akumulatory z przemyślanym zarządzaniem ciepłem, dłuższy czas pracy i przedłużoną żywotnością wspierają efektywność pracy. Od 2008 roku są w pełni kompatybilne, dzięki czemu można ich używać zarówno do nowych jak i już istniejących narzędzi w tej samej klasie napięcia.

Bosch Professional Akumulatorowy Młot Udarowo-Obrotowy GBH 18v-21
Bosch Professional Akumulatorowy Młot Udarowo-Obrotowy GBH 18v-21
498zł 818zł

Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

Zostaw odpowiedź

Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0