Climbing Technology Raki automatyczne Nuptse Evo

Morele.net
Ocena+2
316.78zł 359.92zł Przejdź do okazji
Ocena+2
316.78zł 359.92zł Przejdź do okazji

Najtańsza oferta w sieci, przed sezonem zimowym.
Dodatkowo możliwe zbicie kodem z maila -10% na wszystko również przecenione.

Ceniony model w nowym wydaniuRaki Nuptse EVO w nowej i jeszcze ciekawszej odsłonie. Konstrukcja została w całości wykonana z wysokiej jakości stali hartowanej. Optymalna szerokość raków sprawia, że zachowują one stabilność nawet na bardzo miękkim śniegu. Specjalne podkładki przeciwśnieżne wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego chronią przed akumulacją śniegu.

Zmodyfikowany system regulacji rozmiaruZmianom uległ także system regulacji rozmiaru. Raki wyposażono w dźwignię, którą można z łatwością unieść i dopasować długość raków do rozmiaru butów. Szeroki zakres regulacji sprawia, że raki mogą być zakładane zarówno na damskie, jak i męskie rozmiary butów.

Profesjonalne automatyczne zapięcieZapięcie automatyczne przeznaczone do sztywnych butów do których zaliczaja się obuwie ekspedycyjne oraz techninicze. Używanie tego typu raków wymaga specjalnego nacięcią z przodu oraz z tyłu buta. Raki wyposaonze w pełni autoamtyczny system zapinania oferują solinde trzymanie i nie narażają na uszkodzenai zewnętrznej warstwy butów.

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Kuponos lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Paulina
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0
Enable Notifications    OK No thanks