Tylko u nas najlepsze promocje i kody rabatowe! Sprawdź nas na smartfonie. Pobierz aplikację!
2

Climbing Technology Raki automatyczne Nuptse Evo

Morele.net
316.78zł 359.92zł Przejdź do okazji

Najtańsza oferta w sieci, przed sezonem zimowym.
Dodatkowo możliwe zbicie kodem z maila -10% na wszystko również przecenione.

Ceniony model w nowym wydaniuRaki Nuptse EVO w nowej i jeszcze ciekawszej odsłonie. Konstrukcja została w całości wykonana z wysokiej jakości stali hartowanej. Optymalna szerokość raków sprawia, że zachowują one stabilność nawet na bardzo miękkim śniegu. Specjalne podkładki przeciwśnieżne wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego chronią przed akumulacją śniegu.

Zmodyfikowany system regulacji rozmiaruZmianom uległ także system regulacji rozmiaru. Raki wyposażono w dźwignię, którą można z łatwością unieść i dopasować długość raków do rozmiaru butów. Szeroki zakres regulacji sprawia, że raki mogą być zakładane zarówno na damskie, jak i męskie rozmiary butów.

Profesjonalne automatyczne zapięcieZapięcie automatyczne przeznaczone do sztywnych butów do których zaliczaja się obuwie ekspedycyjne oraz techninicze. Używanie tego typu raków wymaga specjalnego nacięcią z przodu oraz z tyłu buta. Raki wyposaonze w pełni autoamtyczny system zapinania oferują solinde trzymanie i nie narażają na uszkodzenai zewnętrznej warstwy butów.

Climbing Technology Raki automatyczne Nuptse Evo
Climbing Technology Raki automatyczne Nuptse Evo
316.78zł 359.92zł
Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

Zostaw odpowiedź

Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0