Tylko u nas najlepsze promocje i kody rabatowe! Sprawdź nas na smartfonie. Pobierz aplikację!
87

Darmowy weekend z grą First Class Trouble na PC

Steam

Z okazji ponad miliona pobrań gry First Class Trouble na PS ogłoszono darmowy weekend na PC. Tytuł warto sprawdzić jeśli lubicie gry z sabotażystami, to coś w stylu Among Us tylko w mniej kreskówkowej grafice.

First Class Trouble jest asymetryczną grą sieciową, której akcja toczy się na luksusowym statku kosmicznym ISS Alithea, opanowanym przez niebezpieczną sztuczną inteligencję. Gracze wcielają się w ostatnich wciąż żywych pasażerów – jednak muszą zachować ostrożność, bo część z nich może być androidami służącymi AI. Na statku kosmicznym doszło do poważnych problemów technicznych. Ich przyczyną jest sztuczna inteligencja nazwana CAIN, która wyrwała się spod kontroli i postanowiła wymordować pasażerów. Jedynym sposobem na przetrwanie jest zresetowanie morderczego AI.

W First Class Trouble akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (tzw. widok TPP). Kluczem do sukcesu jest kooperacja, ale pośród ocalałych kryją się także androidy, które nie zawahają się sabotować wysiłków grupy w najbardziej krytycznym momencie. Funkcjonuje więc zasada ograniczonego zaufania – musimy uważnie obserwować zachowanie pozostałych postaci i spróbować wykryć zdrajcę (lub zdrajców) nim będzie za późno. Gra kładzie nacisk zarówno na właściwą taktykę, jak i refleks – w niektórych sytuacjach sekundy mogą zdecydować o całej rozgrywce. By zwiększyć poziom napięcia i uprzyjemnić zabawę twórcy zaimplementowali w swoim dziele także system czatu, który działa w oparciu o odległość pomiędzy bohaterami – możemy rozmawiać wyłącznie z osobami, które są w pobliżu.
Źródło: gry-online.pl/gry…b93

Gra ma Crossplay i swój wewnętrzny czat do rozmawiania głosowego podczas gry, więc granie międzyplatformowe wychodzi bardzo dobrze.

Jedyne na co trzeba uważać to ilość randomów w lobby, czasami potrafią nieźle zepsuć rozgrywkę. Lepiej umawiać się ze znajomymi na granie. W szukaniu osób do grania może pomóc nowo powstała grupa na fb First Class Trouble Polska: facebook.com/gro…ka/

Darmowy weekend z grą First Class Trouble na PC
Darmowy weekend z grą First Class Trouble na PC

Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

Zostaw odpowiedź

Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0