Inateck obudowa dysku M.2 NVME z wentylatorem, prędkość transmisji 10GB obsługa klucza M Key/B&M, obudowa aluminiowa

Amazon
Ocena+3
94.41zł 160zł Przejdź do okazji
Ocena+3
94.41zł 160zł Przejdź do okazji

26,65 € ~ 121.78zł

  • Cztery środki do odprowadzania ciepła: po wewnętrznej stronie obudowy można przykleić silikonową podkładkę. Skutecznie odprowadza ciepło na listwę odprowadzającą ciepło. Wentylator i aluminiowa obudowa szybko odprowadzają ciepło. Gwarancja stabilnego przesyłania danych.
  • Szybki transfer danych: wyposażony w złącze USB 3.2 Gen 2 typu C, FE2022 posiada teoretyczną prędkość transmisji danych 10 Gb/s. dysk SSD, który obsługuje protokół M.2-NVMe, może osiągnąć szybkość transmisji danych 900 MB/s.
  • Szeroka kompatybilność: Obudowa dysku twardego jest w znacznym stopniu kompatybilna z urządzeniami M Key i B&M Key M.2 NVMe SSDs. Obsługiwane rozmiary dysków twardych obejmują 2230, 2242, 2260 i 2280. Kompatybilny z Windows 7/8/10, Mac OS i Linux. Nie wymaga sterowników, możliwość hot-swap.
  • Bez użycia narzędzi: nie potrzeba żadnych narzędzi do montażu dysku twardego na obudowie, wystarczy podłączyć i rozpocząć pracę
  • Zawartość opakowania: 1 x FE2022 obudowa dysku twardego, 1 x kabel do transmisji danych USB-C-USB-C, 4 x zatrzaski, 1 x silikonowa tarcza odprowadzająca ciepło, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim)

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Kuponos lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Tomek
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0
Enable Notifications    OK No thanks