Tylko u nas najlepsze promocje i kody rabatowe! Sprawdź nas na smartfonie. Pobierz aplikację!

ZakończonoOdkurzacz automatyczny Proscenic M8 Pro Smart LDS z radarem

Geekbuying
1 559zł 2199zł Przejdź do okazji
74P4AZYB

Znalazłem kod rabatowy obniżający cenę odkurzacza z ok 2199 zł do 1559 zł.

Należy użyć kodu: 74P4AZYB

Opis

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, prawda? Tak naprawdę powrót do domu jest przyjemny wówczas, gdy jest czysto, a Ty możesz w pełni się zrelaksować. No ale kto zadba o porządek, gdy wychodzisz do pracy albo wyjeżdżasz na weekend? Najlepiej zrobi to Twój osobisty robot sprzątający, Proscenic M8 Pro.

To super zaawansowane urządzenie pełne nowoczesnej elektroniki, ale najważniejsze jest co innego: podłączasz do prądu, ustawiasz tylko jeden raz i zapominasz na miesiąc. Co się dzieje w tym czasie? Po prostu codziennie masz czysto w całym domu. A co się stanie po miesiącu? Musisz tylko wyrzucić worek ze śmieciami. A Twój nowy odkurzacz w dalszym ciągu będzie stał na straży czystości.

Pozwala na to kilka rzeczy: bardzo duża bateria litowa, dzięki której odkurzacz wysprząta całe mieszkanie lub piętro. Funkcja doładowywania sprawiająca, że gdy robot się rozładuje, to wraca na bazę, uzupełnia energię, a następnie wraca, żeby skończyć to, co zaczął. I wreszcie stacja dokująca, która jest jednocześnie systemem oczyszczającym odkurzacz. Pojemnik jest automatycznie opróżniany, a śmiecie trafiają do worka, który po miesiącu trzeba wyrzucić.

Dzięki nowoczesnemu lidarowi (czyli radarowi laserowemu), zapamiętywaniu pomieszczeń w domu, wirtualnym ścianom i harmonogramom pracy ustawisz odkurzacz tak, aby sprzątał tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A elektronicznie sterowany zbiornik na wodę dodatkowo zadba o czystość twardych podłóg.

Najważniejsze zalety nowego odkurzacza

Sprzątanie 2 w 1

Elektroniczny zbiornik na wodę 2 w 1 o pojemności 300 ml, a także pojemnik na kurz mający pojemność 280 ml sprawiają, że robot sprzątający może jednocześnie odkurzać i myć, a to ogromna oszczędność czasu.

LDS 8.0

LDS 8.0, czyli najnowsza wersja systemu skanowania światłem. Wielokierunkowe skanowanie 360 stopni jest super dokładne i z łatwością radzi sobie z czarnymi ścianami czy jasnymi refleksami. Dokładność map jest aż o 1/3 wyższa niż w poprzednich generacjach.

Pamięć wielu pięter

Dzięki aplikacji ProscenicHome robot odkurzający M8 Pro może zapisać więcej niż jedną mapę, a każdą z nich zapiszesz w aplikacji. Jeżeli masz kilkupiętrowy dom, to teraz masz też święty spokój, bo Twój nowy odkurzacz trwale zapamięta rozkład pomieszczeń na każdym z nich.

Wiele trybów sprzątania

Możesz wybierać wśród wielu trybów sprzątania, na przykład odkurzanie całego domu, wybranych pomieszczeń, jednego miejsca albo według Twojej kolejności.

Bardzo wytrzymała bateria

Pojemność baterii to aż 5200 mAh. Oznacza to, że w trybie cichym odkurzacz może pracować aż przez 256 minut. To ponad 4 godziny!

Odkurzacz automatyczny Proscenic M8 Pro Smart LDS z radarem
Odkurzacz automatyczny Proscenic M8 Pro Smart LDS z radarem
1 559zł 2199zł
Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

Zostaw odpowiedź

Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0