Pokrowiec na kluczyki samochodowe oraz kartę płatniczą z blokadą RFID

Jula
Ocena0
9,99zł 19,99zł Przejdź do okazji
Ocena0
9,99zł 19,99zł Przejdź do okazji
Do wyczerpania zapasów w sklepach Jula. Dostępny w każdym mieście z listy podanej na stronie. Warto odebrać stacjonarnie.

  • Blokada sygnału RFID
  • Redukcja promieniowania z telefonu
  • Przegródka na kartę płatniczą

Informacja o produkcie
Pokrowiec na kluczyki samochodowe z blokadą RFID.

Twój samochód jest wyposażony w systemu bezkluczykowy? Jeśli tak, zachodzi ryzyko, że nieupoważnione osoby poznają bezprzewodowy sygnał kluczyków i wykorzystają go do kradzieży samochodu! Właśnie temu możesz zapobiec dzięki pokrowcowi na kluczyki samochodowe, który ma też miejsce na telefon komórkowy i kartę płatniczą.

Blokada sygnału RFID
Kluczyki z funkcją keyless bezprzewodowo wysyłają dane przy użyciu technologii RFID. Dane są szyfrowane, ale osoby nieupoważnione mimo to mogą uzyskać dostęp do tych informacji i wykorzystać je, aby włamać się do samochodu. Tylna przegroda pokrowca została dlatego wyposażona w blokadę sygnału, która chroni sygnał RFID kluczyków.

Redukcja promieniowania z telefonu
Przednia przegroda pokrowca jest przeznaczona na telefon komórkowy. Przegroda redukuje mianowicie promieniowanie z telefonu do 90%.

Przegródka na kartę płatniczą
Także bezdotykowe karty płatnicze wykorzystują technologię RFID. Dlatego pokrowiec ma jeszcze jedną przegródkę na kartę płatniczą.
443869_1.jpg443869_1.jpg

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Kuponos lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Tomek
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0
Enable Notifications    OK No thanks