System Wi-Fi Tenda Nova Mesh (MW3) do 100m3 – Amazon

Amazon
Ocena+469
Ocena+469

Cena za 1-pack z zasięgiem Wi-Fi do 100m3. Wysyłka za darmo od Amazon.

Informacje o tym produkcie
– Pełny zasięg Wi-Fi: 1-pak MW3 jest idealny do zastąpienia tradycyjnych wzmacniaczy i routerów Wi-Fi dla domu. Zapewnia zasięg do 100 metrów kwadratowych. Więc WiFi jest wszędzie.
– Innowacyjne rozwiązanie Router Mesh Wi-Fi i obsługa wielu urządzeń: MW3 oferuje szybkość transmisji danych do 300 Mb/s i nadaje priorytet dostępowi do sieci 5 GHz, umożliwiając oglądanie filmów 4K HD bez opóźnień. Zasilany technologią MU-MIMO obsługuje 40 podłączonych urządzeń.
– Bezpieczna sieć Wi-Fi i kontrola rodzicielska: Szyfrowanie hasła Wi-Fi może chronić sieć i łączyć urządzenia przed atakiem hakerów, które można kontrolować za pomocą aplikacji. Obsługuje również kontrolę rodzicielską, aby pomóc dzieciom bezpiecznie surfować po Internecie.
– Łatwa konfiguracja w kilka minut: Aplikacja Tenda Wi-Fi pomaga łatwo i szybko skonfigurować, monitorować i zarządzać domową siecią mesh Wi-Fi. Nowy węzeł można dodać do istniejących sieci Nova w TYLKO 3 krokach.
– Ma 3-letnią gwarancję producenta.
– Pudełko zawiera: 1 x jednostki MW3; 1 x kabel Gigabit Ethernet; 1 x zasilacze; 1 x Instrukcja szybkiej instalacji.

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Kuponos lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Paulina
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0
Enable Notifications    OK No thanks