Szczoteczka Oral-B Pro 2 2000N

Amazon
Ocena+1
139zł 180zł Przejdź do okazji
Ocena+1
139zł 180zł Przejdź do okazji

Szukałem ostatnio czegoś sensownego z kategorii Oral-B PRO 2 lub 3. Ta szczoteczka w testach niewiele odstaje od wersji Pro 3 3000 (w PRO 2 nie ma trybu wybielania i jest inaczej sygnalizowany zbyt mocny docisk). Ponadto z recenzji wynika, że lepiej się ją trzyma niż PRO3.

Cena moim zdaniem obecnie świetna. Na popularnym serwisie sprzedażowym minimum 180zł. A na popularnym serwisie porównywarki cenowej ponad 220zł.

Sprzedawca Amazon EU. Darmowa dostawa Amazon (bez Prime).

Jest to szczoteczka pulsacyjno-rotacyjna (potocznie obrotowa) a nie soniczna! Osobiście używałem i takiej i takiej i wielkiej różnicy w czystości zębów nie widzę, oprócz tego, że kilka szczoteczek sonicznych mi padło a najtańsza z Oral-B pulsacyjno-rotacyjna nie chce się zepsuć o wielu lat 😉 Druga ważna różnica to taka, że dużo łatwiej dorwać do pulsacyjno-rotacyjnej końcówki w dobrej cenie. Nawet w tej najlepszej wersji CrossAction. Ale oczywiście co kto lubi Osobiście zakupiłem tą z okazji, bo wydaje się być jednak sporo lepsza niż moja stara szczoteczka z serii Vitality (poniżej 100zł bez promek).

Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Kuponos lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Paulina
Subscribe
Powiadom o
guest
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Zarejestruj Nowe Konto
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0
Enable Notifications    OK No thanks