Tylko u nas najlepsze promocje i kody rabatowe! Sprawdź nas na smartfonie. Pobierz aplikację!
1

Szczoteczka Oral-B Pro 2 2000N

Amazon
139zł 180zł Przejdź do okazji

Szukałem ostatnio czegoś sensownego z kategorii Oral-B PRO 2 lub 3. Ta szczoteczka w testach niewiele odstaje od wersji Pro 3 3000 (w PRO 2 nie ma trybu wybielania i jest inaczej sygnalizowany zbyt mocny docisk). Ponadto z recenzji wynika, że lepiej się ją trzyma niż PRO3.

Cena moim zdaniem obecnie świetna. Na popularnym serwisie sprzedażowym minimum 180zł. A na popularnym serwisie porównywarki cenowej ponad 220zł.

Sprzedawca Amazon EU. Darmowa dostawa Amazon (bez Prime).

Jest to szczoteczka pulsacyjno-rotacyjna (potocznie obrotowa) a nie soniczna! Osobiście używałem i takiej i takiej i wielkiej różnicy w czystości zębów nie widzę, oprócz tego, że kilka szczoteczek sonicznych mi padło a najtańsza z Oral-B pulsacyjno-rotacyjna nie chce się zepsuć o wielu lat 😉 Druga ważna różnica to taka, że dużo łatwiej dorwać do pulsacyjno-rotacyjnej końcówki w dobrej cenie. Nawet w tej najlepszej wersji CrossAction. Ale oczywiście co kto lubi Osobiście zakupiłem tą z okazji, bo wydaje się być jednak sporo lepsza niż moja stara szczoteczka z serii Vitality (poniżej 100zł bez promek).

Szczoteczka Oral-B Pro 2 2000N
Szczoteczka Oral-B Pro 2 2000N
139zł 180zł

Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

Zostaw odpowiedź

Kuponos.pl - kupony, zniżki i promocje
Logo
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównywać
0